Padomus un stratēģijas

Šeit jūs variet atrast lieliskus padomus un stratēģijas!

*Šis ir vispārīgs ceļvedis un tas nesniedz nekādas garantijas*

 1. Pavadi nedaudz laika sekojot līdz izsolēm tiešsaistē un iemācies, kā tās strādā.
 2. Izlasi sadaļu „Biežāk uzdotie jautājumi” un iepazīsties ar Nosacījumiem, lai saprastu visus noteikumus.
 3. Izanalizē beigušās izsoles, lai iegūtu zināšanas par vidējo cenu, kādā noslēdzas izsoles. Dažas dienas StarBid izsolēs ir labākas kā citas, lai noslēgtu izdevīgus darījumus. Seko līdz dažām izsolēm un iekļauj iegūtos rezultātus savā stratēģijā.
 4. Izvēlies izsoli, kurā esi ieinteresēts/-a, un fokusējies uz to. Nesadali savas likmes vairākās izsolēs. Šāda metode palielinās iespējas uzvarēt izsolē.
 5. Seko līdz laikam līdz izsoles beigām. Kad laiks būs palicis mazāk kā 30 sekundes, katra jauna likme to atjaunos uz 30 sekundēm.
 6. Negaidi līdz pēdējai sekundei lai izdarītu likmi. Tā kā dažādiem klientiem ir dažādi interneta savienojumi, var rasties aizkaves. Izdari likmi laicīgi!
 7. Esi sagatavots/-a! Nosaki likmi, cik esi gatavs/-a maksāt par izsolīto valūtu.
 8. Pārlieicinies, ka tev ir pietiekami daudz likmes, pirms piedalies izsolē.
 9. Sāc ar „Iesācēju izsolēm” un iemācies iekļauties StarBid solītāju plūsmā. Turpini ar lielākām izsolēm, kad esi guvis/-usi nelielu pieredzi.
 10. Seko līdz solīšanas vēsturei, lai pārbaudītu, kāda tipa likmes bija pēdējās 10 izdarītās (Vienkārša Solīšanas Likme vai Solīšanas Likmju Aģents).
 11. Solīšanas likmju Aģents ir labs instruments, ko izmantot, kad nevari daudz laika pavadīt pie datora.
 12. Dažas dienas StarBid izsolēs ir labākas kā citas, lai noslēgtu izdevīgus darījumus. Nedēļu seko līdz izsolēm, kas ir beigušās, iegūtos rezultātus izmanto savā stratēģijā.
 13. Esi uzmanīgs ar Solīšanas Aģentu. Izrēķini, cik likmes esi gatavs/-a izmantot attiecīgai izsolei, pirms aktivizē Solīšanas Aģentu kā daļu savas stratēģijas.
 14. Atceries, ka izredzes uzvarēt izsolē būs lielākas, ja jūsu kontā būs pietiekami daudz likmes. 

Tagad Tu esi gatavs veiksmīgai likmju likšanai!